„Nie wsiadam”, „Jak to, baba ma mnie uczyć jeździć?”. Cierpliwe więc czekam, aż taki kursant zmieni zdanie... Jedno z popularniejszych zjawisk na polskich drogach, to charakterystyczny męski ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
„Nie wsiadam”, „Jak to, baba ma mnie uczyć jeździć?”. Cierpliwe więc czekam, aż taki kursant zmieni zdanie...

Jedno z popularniejszych zjawisk na polskich drogach, to charakterystyczny męski okrzyk „baba za kierownicą!”. W tej krótkiej sentencji zdaje się kryć całe zło tego świata, a przynajmniej zło czające się na drogach. Jak zatem kobieta może na dodatek uczyć jazdy samochodem? Trąci herezją? Ewa Liske z Wągrowca jest w statystycznej mniejszości kobiet, które trudnią się nauczaniem jazdy. Od półtora roku jest instruktorką jazdy w wągrowieckim OSK „LISKE & PALLUTH”, a już wkrótce będzie można spotkać ją na egzaminach.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kursantka (gość)

Pani Ewa jest super! Potrafi nauczyć, daje świetne rady jak ułatwić sobie jazdę autem! Dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego! Podczas jazd jest się zawsze uśmiechniętym : ) serdecznie pozdrawiam i polecam Szkołę jazdy "FOX" pod okiem Pani Ewy :)