Marek Krajewski i słynny patolog Jerzy Kawecki biorą na warsztat dwanaście prawdziwych zbrodni, które wydarzyły się w Polsce od lat siedemdziesiątych do dziś.

PREMIERA: 13 maja 2015
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 304
Oprawa miękka

"Umarli mają głos" to książka opisująca zarówno zbrodnie w afekcie, jak i szczegółowo zaplanowane morderstwa, seksualne dewiacje i rytualne mordy. Obgryziona do połowy ręka. Ciemnożółta masa wylewająca się z worka na zwłoki. Larwy ścierwicy i fetor rozkładającego się ciała. Tak prowadzi się śledztwo w zimnym świetle prosektorium. Już wam niedobrze? A to dopiero początek.

Książka ukaże się 13 maja.

Marek Krajewski to najpopularniejszy autor kryminałów w Polsce, znany jest z serii o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim. Jego książki sprzedały się w Polsce w łącznym nakładzie ćwierć miliona egzemplarzy. Zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków. Laureat m.in. Paszportu „Polityki”, Nagrody Prezydenta Wrocławia, Nagrody Wielkiego Kalibru. Otrzymał tytuł Ambasadora Wrocławia.

Jerzy Kawecki to z kolei doktor nauk medycznych i specjalista medycyny sądowej, patolog. Rozwiązał wiele spektakularnych zagadek, także za granicą. Został nagrodzony Srebrnym Medalem za Zasługi dla Policji. Jest starszym wykładowcą w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz biegłym sądowym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Książki

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jacenty (gość)

@Tomi
Mocno-grubo przesadzasz.
Tylko pierwsza (tytułu nie pamiętam) była dobra i zjadliwa.
Pozostałe to porażka, czasem jakiś horrystyczny bełkot. A te pisane w duecie to megaporażka.
Bardzo łatwo zakończyłem czytanie po kilku stronach.