Memy po meczu Polska - Włochy. Reprezentacja spada z Dywizji A Ligi Narodów. Internauci bezlitośni! [ZOBACZ]

ZSN
Polska przegrała na Stadionie Śląskim z Włochami 0:1
Polska przegrała na Stadionie Śląskim z Włochami 0:1 sportowememy.pl, fangol.pl, demotywatory.pl
Porażka Polaków w niedzielnym meczu z Włochami nie pozostała bez echa w internecie. Zobacz, jakie memy i śmieszne obrazki znaleźliśmy w sieci po tym spotkaniu.

Czwarta porażka reprezentacji Polski pod wodzą nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka i kolejny przegrany mecz w Lidze Narodów. Po porażce z Portugalią 2:3 w niedzielę Polacy przegrali z Włochami 0:1. W ostatnich minutach meczu do naszej bramki trafił Cristiano Biraghi.

"Niby człowiek wiedzioł... a jednak się trochę łudził", "Najlepszy polski obrońca w 1. połowie? Poprzeczka!" - komentują internauci.

Zobaczcie najlepsze memy, śmieszne obrazki i demotywatory, jakie powstały po spotkaniu Polska - Włochy.

Więcej:

Jerzy Brzęczek wciąż bez zwycięstwa w roli selekcjonera. Biało-czerwoni przegrali z Włochami w Lidze Narodów

Źródło: Press Focus