Kilkunastu wydawców na świecie, w tym Wydawnictwo W.A.B., zakupiło prawa do przekładu międzynarodowego bestsellera – Chińczyka Henninga Mankella, ((premiera: listopad 2009 r.).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kilkunastu wydawców na świecie, w tym Wydawnictwo W.A.B., zakupiło prawa do przekładu międzynarodowego bestsellera – Chińczyka Henninga Mankella, ((premiera: listopad 2009 r.). który otrzymał nagrodę XV Arcebismo San Clemente, przyznawaną przez jury składające się z uczniów pięciu liceów w hiszpańskiej Galicji.

Nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach: powieści galicyjskiej, hiszpańskiej i zagranicznej. Laureatami San Clemente byli m.in. Paul Auster, Mario Vargas Llosa. Antonio Tabucchi i Haruki Murakami. Uroczystość wręczenia nagrody odbędzie się w Santiago de Compostela w lutym 2010 r.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!