(© FOT. PIOTR SMOLINSKI / POLSKAPRESSE)

Serial zadebiutował w lutym na antenie TVP 1 i cieszy się coraz większą popularnością widzów.

Produkowany przez ATM serial "Strażacy", który zadebiutował na antenie TVP 1 w lutym, cieszy się dużą popularnością. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, ogląda go średnio 2,8 mln osób, co jest nie lada osiągnięciem, taki wynik dał produkcji miano lidera rynku telewizyjnego. "Strażaków" ogląda więcej osób niż nadawany rok temu "Komisarz Alex".

Serial "Strażacy" opowiada o strażaku Adamie - w tej roli Maciej Zakościelny - który wyprowadza się z Warszawy i rozpoczyna pracę w ochotniczej straży pożarnej na prowincji. W serialu grają też m.in. Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Olaf Lubaszenko.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Seriale

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

julka (gość)

gdyby w naszych jednostkach byli tacy przystojni strażacy to było by na kim oko zawiesić :D

strażak (gość)

W tym serialu prowadzenie akcji nijak pasuje do rzeczywistości,a dowodzący akcją podaje polecenia tak, jakby zastanawiał się co ma w danym momencie zrobić.W rzeczywistości jest całkiem inaczej np.dowódca nie mając łączności z rotą powinien wysłać drugą ekipę bo mogło coś się stać pierwszej rocie,a do pożaru hali przemysłowej straż wysyła od razy kilka wozów gaśniczych a nie tylko dwa.

sky (gość)

Kiedyś nie było tylu seriali, były za to programy popularno naukowe itp. Teraz powstaje tyle tego badziewia. Po co!!! żeby aktorzy mieli zajęcie!!!!! to taki zatrudniak dla marnej klasy aktorzyn!!!

Strażak OSP (gość)

Jak dla mnie za dużo podstawowych błędów no i przekaz stereotypowy o osp Można było się bardziej postarać.