(© mat. prasowe HBO)

Czy odnaleźlibyście się w świecie Westeros? Sprawdźcie, przy której rodzinie byłoby Wam najlepiej.

Ten artykuł należy do serwisu Seriale - części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Premiera pierwszego odcinka piątego sezonu "Gry o tron" zostanie zorganizowana jednocześnie w 170 krajach. Fani produkcji w Polsce będą mogli go zobaczyć w nocy z 12 na 13 kwietnia.

Przy tej okazji mamy dla Was zabawę. Jeżeli jakimś przypadkiem (poprzez przeniesienie w czasie i przestrzeni oraz trafienie do książki, ot taki przypadek), trafilibyście do Westeros, to z kim byłoby Wam najlepiej? Z kim się trzymać? Przed kim uciekać? A kogo zwodzić na manowce? Ta wiedza jest niezbędna, aby w świecie wykreowanym przez G.R.R. Martina zdobyć żelazny tron - albo przynajmniej przeżyć. Po krótkim wstępie nie pozostaje nam nic innego, jak oddać psychozabawę w Wasze ręce.

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PSYCHOZABAWY - DO JAKIEGO RODU Z GRY O TRON POWINIENEŚ NALEŻEĆ?I pamiętajcie - sami musicie dokonać wyboru, a potem musicie żyć z tym do końca swoich dni (za maestrem Aemonem:)).

Uwaga! Quiz może zawierać spoilery odnośnie fabuły serialu.Seriale

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tktm (gość)

Łeee... jeśli to tylko rody z jakiegoś Westeros, to można śmiało ten quiz wypełniać. Gorzej gdyby to byli uczestnicy naszej polskiej gry o fotel, wtedy po wyświetleniu nazwisk paru kandydatów pozostało by tylko się zapić z rozpaczy.