Rozpoczął się nasz plebiscyt Super Auto 2014 na najlepszy samochód ubiegłego roku 2014. Wybieramy go spośród 50 aut osobowych, które miały w ubiegłym roku swoją premierę handlową w Polsce.

W gronie kandydujący do lauru Super Auto są zupełnie nowe modele samochodów, takie jak np. Porsche Macan, Citroen C4 Cactus, Suzuki Celerio, czy hybrydowy BMW i8. Nie brakuje również pojazdów, które weszły na rynek w nowej, zmodernizowanej wersji - przykładami są Volkswagen Passat, Audi TT, Mercedes-Benz C-Class, Nissan Qashqai, Volvo XC90, Smart Forfour II i Mini Cooper. Znajdziecie państwo też wśród kandydujących aut takie, które poddano jedynie face liftingowi, wśród nich jest m. in. Toyota Yaris, Peugeot 508 i Mazda CX-5.

SUPER AUTO 2014 - GŁOSUJ TUTAJ


Głosować można na trzy sposoby.
Pierwszy z nich to klikanie na wybrany pojazd na stronie poznan.naszemiasto.pl. Jedno kliknięcie to 1 punkt, a dziennie można zagłosować w ten sposób 5 razy.

Innym sposobem wskazania auta, które uważa się za najlepsze jest skorzystanie z aplikacji Facebook. Głos oddany w ten sposób daje 3 punktów. Dziennie można zagłosować w ten sposób jeden raz.

Najwięcej punktów przyznać wybranemu pojazdowy głosując za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania „Głosu Wielkopolskiego”. W tym przypadku należy przesłać SMS na numer 72355 wpisując w treści, która podane jest na stronie plebiscytu przy każdym uczestniczącym w nim samochodzie. Każdy SMS to 7 punktów plebiscycie. Nie ma żadnych limitów głosowania przy użyciu tej opcji.

Tylko od Waszych głosów zależy, które auto wygra plebiscyt. Zapraszamy do głosowania. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas targów Motor Show 12 kwietnia br.

Równolegle z plebiscytem Super Auto 2014 ruszył plebiscyt Super Dealer 2014, w którym wybieramy najlepszego dealera z Wielkopolski. Głosowanie prowadzone jest na stronie gloswielkopolski.pl. Zasady głosowania są takie same.

Głosowanie na Super Auto 2014 potrwa do 10 kwietniaPartnerami plebiscytu są poznańskie targi Motor Show oraz firma Novol, właściciel marki Spectral Color Technology.

Tutaj możesz zagłosować:
SUPER MOTO DEALER 2014Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

FastTrans (gość)

Trudny wybór jak dla mnie, niektóre są całkiem do rzeczy ale nie potrafię wybrać tego najlepszego

wit (gość)

najlepsze to może być coś z tego rodzaju:instagram.com/supercarclubpoland/ takie auta zdecydowanie wygrywają w moim prywatnym rankingu :)