Tymon & The Transistors ruszają w trasę koncertową "Polskie Gówno" Tymon & The Transistors ruszają w trasę koncertową "Polskie Gówno"

(© mat. prasowe / kadr z filmu "Polskie Gówno")

Na przełomie marca i kwietnia Tymon Tymański odwiedzi z Tranzystorami dziewięć miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra.

Tymonowi Tymańskiemu będzie towarzyszył na trasie zespół The Transistors. Film "Polskie Gówno" wszedł na ekrany kin 6 lutego i wciąż cieszy się zainteresowaniem kinomanów. W rolę głównego bohatera, Jerzego Bydgoszcza wcielił się sam Tymon Tymański. Tymański prawie zapomniał o rock'n'rollu, ale na szczęście rock'n'roll nigdy nie zapomniał o nim. Za sprawą Czesława Skandala (Grzegorz Halama), najdziwniejszego komornika RP, pojawia się szansa na reaktywację starej kapeli.

Kiedy szalona ekipa rock'n'rollowych wyjadaczy wsiada do starego busa i rusza w trasę pod wodzą ekscentrycznego komornika, to wiadomo, że coś się wydarzy. Zespół Tranzystory wraca na scenę, aby wypromować swoją płytę, przy okazji zagrać parę dzikich koncertów, zarobić nieco kasy i ostro poimprezować. Przynajmniej taki jest plan...

Trasa "Polskie Gówno" - koncerty Tymon & The Transistors


- 19 marca - Warszawa, Hydrozagadka
- 20 marca - Olsztyn, Andergrand
- 21 marca - Szczecin, Kafe Jerzy
- 22 marca - Poznań, Eskulap
- 27 marca - Sztum, Kinoteatr Powiśle
- 28 marca - Opole, NCPP
- 29 marca - Wrocław, Stary Klasztor
- 30 marca - Dzierżoniów, DOK
- 4 kwietnia - Gdańsk, Wydział Remontowy

Zwiastun filmu "Polskie gówno"Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jolka (gość)

"zespół downa" z trasą koncertową? "szczym" do ludzi? obyście nie musieli tego skonsumować? uprzedzam smakoszy.