Wybierz region

Wybierz miasto

  Farben Lehre (XXX lat)

  Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" w Gostyniu
  Gostyń, ul. Hutnika/4, +48 65 572 09 05

  19:00 Piątek, 1 kwietnia

  • 25zł

  Farben Lehre:
  FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych, jedna koncertówka, 3 wydawnictwa mające charakter kompilacji oraz dwa albumy dvd. W 1990 zostali jednymi z laureatów Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta, Bez pokory, została wydana w 1991 roku. Do 2015 roku ukazało się 10 studyjnych albumów, trzy albumy DVD, jedna "koncertówka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem Garażówka oraz liczne kompilacje (ostatnia z okazji XXV-lecia istnienia zespołu). Od wielu lat płoccy muzycy grają trasy koncertowe w całym kraju (105 koncertów w 2014 r. zarówno w dużych, jak i małych miastach). Od 2004 roku Wojciech Wojda jest organizatorem, a Farben Lehre głównym wykonawcą dużej klubowej trasy Punky Reggae Live.


  Camping Hill:
  Camping Hill to formacja, założona w grudniu 2010 roku. Jest to zespół złożony z 5 różnych, wyrazistych osobowości, których pomysły łączą się w nietypową, oryginalną i wybuchową mieszankę. Muzykę Camping Hill można określić jako połączenie czystego w swoim szaleństwie funku, ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne grungowe zagrywki - rock'n'rollem. To co mają w głowach, przenoszą na scenę i wychodzi z tego nieziemskie widowisko. Energia wydobywana z ich dźwięków jak i charakterystycznego ruchu scenicznego wypełnia każdą, nawet najbardziej zagubioną duszyczkę i sprawia , że chce się skakać, tańczyć i śpiewać. Na swoim koncie mają wydane w 2011 roku demo, EPkę z 2013r pt. "Things Will Never Be The Same" oraz wiele wspaniałych koncertów. Wśród nich zwycięstwo w przeglądach kapel takich jak "Muzyczna Stajnia Bratniak" i
  "Jest Power" w ACK TROPS. W tej chwili zespół intensywnie pracuje i przymierza się do nagrania longplaya. ;)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?