Wybierz region

Wybierz miasto

  Kino Na Bank z PBS w Gostyniu

  Kino Pod Kopułą
  Gostyń, ul. Bojanowskiego/7, +48 65 572 79 90

  Od 5.07.2015 do 30.08.2015

  • Wstęp wolny

  Jubileusz 150 lat Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu jest okazją do filmowego świętowania. PBS w Gostyniu zaprasza na wyjątkowe seanse plenerowe. KINO NA BANK z Powiatowym Bankiem Spółdzielczym w Gostyniu to sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu w letnie wieczory. Widzowie w Pogorzeli, Borku Wielkopolskim, Krobi, Pępowie, Gostyniu i Piaskach zobaczą uwielbiane polskie komedie.
  Cykl prezentuje się następująco:
  5 lipca – Pogorzela, „Wkręceni 2”,
  19 lipca – Borek Wielkopolski, „Zróbmy sobie wnuka”,
  26 lipca – Krobia, „Chłopaki nie płaczą”,
  2 sierpnia – Pępowo, „Poranek Kojota”,
  23 sierpnia – Gostyń, „Wkręceni 2”,
  30 sierpnia – Piaski, „Kariera Nikosia Dyzmy”.
  Wszystkie seanse zaplanowane są na godz. 21:30. Wstęp wolny, organizatorzy zapewniają 100 krzeseł, ale mile widziane są także własne przenośne fotele, leżaki itp. Szczegóły dotyczące miejsc seansów dostępne na plakatach oraz stronach internetowych ośrodków kultury i jednostek samorządowych w poszczególnych gminach.
  Mecenasem cyklu jest Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, organizatorem Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, partnerami Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Borku Wielkopolskim, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi, Urząd Gminy Pępowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?