Wybierz region

Wybierz miasto

  Sztuka Szuka Malucha w Gostyniu

  Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" w Gostyniu
  Gostyń, ul. Hutnika/4, +48 65 572 09 05

  15:00 Sobota, 17 października

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na spektakl Pan Satie, adresowany głównie dla najmłodszych dzieci w wieku 1-5 lat, wraz z rodzicami. Jest to widowisko osadzone w papierowej scenografii, spektakl muzyczny i rytmiczny oparty na kompozycjach Erika Satie. Młodzi widzowie siedzą na wygodnych i kolorowych poduszkach, zamiast sztywnej atmosfery dominuje szczera radość i zabawa. Dzięki takim realizacjom dzieci budują swój pierwszy kontakt z teatrem i miłość do tego rodzaju sztuki.
  Po spektaklu odbędą się warsztaty, będące okazją do spędzenia twórczo czasu oraz inspiracją do wspólnych zabaw. Zapraszamy Was parami – rodzic i dziecko. Będziemy razem tworzyć i bawić się, a także rozmawiać o tym, jak być dla dziecka towarzyszem i przewodnikiem, wspierać je i otwierać na nowe możliwości w życiu i w zabawie.
  Darmowe wejściówki można odbierać w kasie GOK, ul. Hutnika 4, w godz. 8.00- 15.00
  Istnieje również możliwość zapisania się wraz z dzieckiem na warsztaty, które odbędą się po spektaklu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?