Wyniki wyborów do sejmiku województwa mazowieckiego z okręgu nr 6
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa mazowieckiego z okręgu nr 6.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KUDELSKI Wojciech Józef: pozycja 1 : 4,23% (168 561 głosów)
- WARGOCKA Teresa Anna: pozycja 2 : 4,23% (168 561 głosów)
- DĄBROWSKI Sylwester Wacław: pozycja 3 : 4,23% (168 561 głosów)
- KOTOWSKI Janusz Józef: pozycja 4 : 4,23% (168 561 głosów)
- ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan: pozycja 5 : 4,23% (168 561 głosów)
- WINIARSKI Krzysztof: pozycja 6 : 4,23% (168 561 głosów)
- WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta: pozycja 7 : 4,23% (168 561 głosów)
- GRABOWSKI Jerzy: pozycja 8 : 4,23% (168 561 głosów)
- ROMAŃCZUK Józef Jan: pozycja 9 : 4,23% (168 561 głosów)
- IGNATOWICZ Anna Natasza: pozycja 10 : 4,23% (168 561 głosów)
- KASZUBA Anna: pozycja 11 : 4,23% (168 561 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- USIĄDEK Paweł: pozycja 1 : 0,76% (30 185 głosów)
- MIKULAK Przemysław: pozycja 2 : 0,76% (30 185 głosów)
- BOGUMIŁŁO Elżbieta Maria: pozycja 3 : 0,76% (30 185 głosów)
- STARZYŃSKI Rafał Radosław: pozycja 4 : 0,76% (30 185 głosów)
- JÓŹWIAK Artur: pozycja 5 : 0,76% (30 185 głosów)
- KRASNODĘBSKI Piotr: pozycja 6 : 0,76% (30 185 głosów)
- MULAWA Justyna Elżbieta: pozycja 7 : 0,76% (30 185 głosów)
- KWIATEK Tomasz: pozycja 8 : 0,76% (30 185 głosów)
- DOBOSZ Paulina: pozycja 9 : 0,76% (30 185 głosów)
- SITNIK Magdalena Maria: pozycja 10 : 0,76% (30 185 głosów)
- MARZOCH Mateusz Bożydar: pozycja 11 : 0,76% (30 185 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ORZEŁOWSKA Janina Ewa: pozycja 1 : 1,86% (74 101 głosów)
- ZBYTEK Waldemar: pozycja 2 : 1,86% (74 101 głosów)
- KOWALCZYK Rafał Józef: pozycja 3 : 1,86% (74 101 głosów)
- RÓZGA-MODRZEJEWSKA Marta Luiza: pozycja 4 : 1,86% (74 101 głosów)
- PASTERNAK Beata: pozycja 5 : 1,86% (74 101 głosów)
- GRZESZCZAK Mirosław: pozycja 6 : 1,86% (74 101 głosów)
- NALEWKA Kamil: pozycja 7 : 1,86% (74 101 głosów)
- ULATOWSKI Maciej Czesław: pozycja 8 : 1,86% (74 101 głosów)
- CZYŻ Dorota: pozycja 9 : 1,86% (74 101 głosów)
- PODBIELSKA Monika Agnieszka: pozycja 10 : 1,86% (74 101 głosów)
- ABRAMCZYK Elżbieta: pozycja 11 : 1,86% (74 101 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MACIEJEWSKI Robert: pozycja 1 : 0,24% (9 407 głosów)
- CZEKANOWSKA-MIKICIŃSKA Barbara Teresa: pozycja 2 : 0,24% (9 407 głosów)
- BORUCH Janusz: pozycja 3 : 0,24% (9 407 głosów)
- LESIŃSKA Hanna: pozycja 4 : 0,24% (9 407 głosów)
- GARBARCZYK Martyna: pozycja 5 : 0,24% (9 407 głosów)
- DUMA Józef Lech: pozycja 6 : 0,24% (9 407 głosów)
- GROCHOWSKI Wojciech Jan: pozycja 7 : 0,24% (9 407 głosów)
- PĘKUL Daria: pozycja 8 : 0,24% (9 407 głosów)
- KAPUSTA Dominik: pozycja 9 : 0,24% (9 407 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- CHABERSKI Krzysztof Andrzej: pozycja 1 : 1,67% (66 669 głosów)
- LANC Elżbieta: pozycja 2 : 1,67% (66 669 głosów)
- PŁOCHOCKI Tomasz Jacek: pozycja 3 : 1,67% (66 669 głosów)
- JASIONEK Mariusz: pozycja 4 : 1,67% (66 669 głosów)
- WÓJCIK Maciej Mirosław: pozycja 5 : 1,67% (66 669 głosów)
- DĄBKOWSKI Mirosław: pozycja 6 : 1,67% (66 669 głosów)
- DANIELAK Marzena: pozycja 7 : 1,67% (66 669 głosów)
- DZIADAK Ryszard: pozycja 8 : 1,67% (66 669 głosów)
- DANILUK Andrzej: pozycja 9 : 1,67% (66 669 głosów)
- SAWICKA Bożena: pozycja 10 : 1,67% (66 669 głosów)
- MICHALAK Teresa: pozycja 11 : 1,67% (66 669 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- BARTYZEL Jacek Władysław: pozycja 1 : 0,17% (6 679 głosów)
- KACZYŃSKA Renata Małgorzata: pozycja 2 : 0,17% (6 679 głosów)
- SZTETNER Krzysztof Kacper: pozycja 3 : 0,17% (6 679 głosów)
- WŁODARCZYK Marta: pozycja 4 : 0,17% (6 679 głosów)
- JASTRZĘBSKI Jakub Andrzej: pozycja 5 : 0,17% (6 679 głosów)
- HUSIEW Barbara: pozycja 6 : 0,17% (6 679 głosów)
- JACHOWICZ-WRÓBLEWSKI Jacek Artur: pozycja 7 : 0,17% (6 679 głosów)
- KOZARZEWSKI Mateusz: pozycja 8 : 0,17% (6 679 głosów)
- PERKOWSKA-MAGRYTA Dorota: pozycja 9 : 0,17% (6 679 głosów)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO:
- ROSŁONIEC Natalia: pozycja 1 : 0,07% (2 806 głosów)
- BLOCH Oliwia Marta: pozycja 2 : 0,07% (2 806 głosów)
- SĘK Rafał: pozycja 3 : 0,07% (2 806 głosów)
- TOMCZUK Tomasz Paweł: pozycja 4 : 0,07% (2 806 głosów)
- LACEK Przemysław: pozycja 5 : 0,07% (2 806 głosów)
- WOLFF Michał: pozycja 6 : 0,07% (2 806 głosów)
- WRÓBLEWSKI Dariusz Tomasz: pozycja 7 : 0,07% (2 806 głosów)
- OŚWIT Stanisław: pozycja 8 : 0,07% (2 806 głosów)
- PAŹ Angelika: pozycja 9 : 0,07% (2 806 głosów)
- ZARĘBA Małgorzata Agnieszka: pozycja 10 : 0,07% (2 806 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- STASIAK Robert: pozycja 1 : 0,08% (3 027 głosów)
- HABIERA Adam: pozycja 2 : 0,08% (3 027 głosów)
- JANKOWSKA Aneta Elżbieta: pozycja 3 : 0,08% (3 027 głosów)
- RUTKOWSKA Sylwia Julita: pozycja 4 : 0,08% (3 027 głosów)
- BĄBIK Janusz Andrzej: pozycja 5 : 0,08% (3 027 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOŚNIK Robert: pozycja 1 : 0,04% (1 448 głosów)
- MAJCHRZAK Anna Dorota: pozycja 2 : 0,04% (1 448 głosów)
- KORZYŃSKI Robert: pozycja 3 : 0,04% (1 448 głosów)
- KOZIERONEK Radosław: pozycja 4 : 0,04% (1 448 głosów)
- MAZURKIEWICZ Katarzyna: pozycja 5 : 0,04% (1 448 głosów)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ:
- ŁUGOWSKA Elżbieta Ewa: pozycja 1 : 0,08% (3 199 głosów)
- BŁOŃSKA Anna: pozycja 2 : 0,08% (3 199 głosów)
- WOJEWÓDZKA Żaneta: pozycja 3 : 0,08% (3 199 głosów)
- CZARNOCKA Katarzyna Edyta: pozycja 4 : 0,08% (3 199 głosów)
- STEFAŃSKI Jerzy: pozycja 5 : 0,08% (3 199 głosów)
- ZADROŻNIAK Grażyna Janina: pozycja 6 : 0,08% (3 199 głosów)
- PAWŁOWSKI Kamil: pozycja 7 : 0,08% (3 199 głosów)
- SOCHOCKI Jan: pozycja 8 : 0,08% (3 199 głosów)
- KRASNODĘBSKI Dariusz Paweł: pozycja 9 : 0,08% (3 199 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- MIKA Wojciech Zygmunt: pozycja 1 : 0,04% (1 559 głosów)
- ZBOINA Janusz Adam: pozycja 2 : 0,04% (1 559 głosów)
- KLIMEK Elżbieta: pozycja 3 : 0,04% (1 559 głosów)
- DZIUBAK Joanna: pozycja 4 : 0,04% (1 559 głosów)
- PAPROCKI Mateusz Maciej: pozycja 5 : 0,04% (1 559 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- LESZCZYŃSKI Wojciech Marcin: pozycja 1 : 0,07% (2 893 głosów)
- KRASIEŃKO Piotr: pozycja 2 : 0,07% (2 893 głosów)
- KONARZEWSKA Maria: pozycja 3 : 0,07% (2 893 głosów)
- DENIS Barbara: pozycja 4 : 0,07% (2 893 głosów)
- WĘGRZYN Emilia: pozycja 5 : 0,07% (2 893 głosów)
- BORK Paweł Waldemar: pozycja 6 : 0,07% (2 893 głosów)
- MAJSTEREK Aneta: pozycja 7 : 0,07% (2 893 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?